27 вер. 2022

Мобільний застосунок для учнів 1-4-х класів

Громадська спілка «Освіторія» та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України презентували мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю»
26 вер. 2022

Вебінари для вчителів щодо використання Всеукраїнської школи онлайн

28 вересня розпочинається серія безкоштовних вебінарів для українських учителів про використання Всеукраїнської школи онлайн.
26 вер. 2022

Психологічна година для старшокласників " Моральні цінності сучасної людини"

Заняття проводить практичний психолог ліцею Кузнєцова Л.П
22 вер. 2022

День партизанської слави

Щороку 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.
21 вер. 2022

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість війни та відзначається щорічно 21 вересня.
20 вер. 2022

Головне управління ДСНС України у Харківській області наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпечної поведінки

В умовах дистанційного навчання та в період канікул більшість дітей залишаються дома без нагляду батьків, тому рятувальники ДСНС звертаються до батьків з проханням подбати про безпеку своїх дітей
19 вер. 2022

Онлайн виставка учнівських поробок "Щедра осінь"

З 12.09 по 18.09 в ліцеї проводилася онлайн виставка учнівських поробок
18 вер. 2022

Благодійна допомога військовому шпиталю

18.09.22 Благодійна допомога військовому шпиталю: на зібрані вчительським складом гроші за офіційним запитом було закуплено й передано речі для військового шпиталю.
17 вер. 2022

Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «ПРОБЛЕМИ ЦИВІЛІЗАЦІЙНОЇ СУБ’ЄКТНОСТІ УКРАЇНИ: МІСІЯ НАУКИ І ОСВІТИ»

29, 30 вересня 2022 року запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської міжгалузевої науково-практичної онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ ЦИВІЛІЗАЦІЙНОЇ СУБ’ЄКТНОСТІ УКРАЇНИ: МІСІЯ НАУКИ І ОСВІТИ»
17 вер. 2022

Вітаємо з Днем рятівника!

Український рятівник — професія, що стала синонімом сміливості та мужності у всьому світі.