1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

2 лист. 2022

Районний челендж до Дня української писемності та мови

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно чувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Любіть та цінуйте свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом!
2 лист. 2022

Мінна небезпека. Відповіді на запитання.

Інформаційна хвилинка
1 лист. 2022

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН ЗАБЕЗПЕЧИТЬ БЕЗПЕРЕРВНЕ НАВЧАННЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Громадська спілка “Освіторія” за підтримки МОН, Мінцифри, ЮНІСЕФ та у співпраці з УІРО продовжує доповнювати та оновлювати навчальний контент Всеукраїнської школи онлайн (ВШО) — державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів.
31 жовт. 2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ФОРМУВАННЯ ЧИТАЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ НА РІВНІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

За підсумками загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2021 року експерти Українського центру оцінювання якості освіти підготували методичні рекомендації щодо формування читацької та математичної компетентностей учнів на рівні початкової освіти.
28 жовт. 2022

День бабусь та дідусів

Щороку 28 жовтня в Україні відзначається День бабусь та дідусів. Це душевне, зворушливе і дуже важливе свято, адже наші бабусі та дідусі дуже потребують уваги онуків.
28 жовт. 2022

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація п’ятикласників»

28.10.2022 відбувся психолого-педагогічний консиліум
27 жовт. 2022