21 серп. 2022

12-15 серпня триває реєстрація для участі у спеціальній сесії НМТ
11 серп. 2022

До уваги випускників!

Рекомендації вступникам, які проживали на тимчасово окупованій рф території та переселилися на територію України, яка була віднесена до особливо небезпечної.
10 серп. 2022

До уваги випускників! НМТ

На сайті ЄДЕБО з'явилася можливість перевірити достовірність сертифіката НМТ. Сервіс доступний за посиланням.
9 серп. 2022

200 балів з математики

Є 200 балів з математики на НМТ !!!
8 серп. 2022

В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ПСИХОЛОГІЧНУ ЛІНІЮ ПІДТРИМКИ ЩОДО ОНЛАЙН-РИЗИКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ

Розпочала роботу безоплатна консультаційна психологічна лінія підтримки #stop_sexтинг для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутися батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті.
4 серп. 2022

До уваги випускників!

Абітурієнти зможуть вступати без приписних посвідчень
2 серп. 2022

Пам’ятка ДСНС щодо організації укриття для учнів та вчителів

Інформуємо батьків і вчителів щодо вимог до організацї укриття!
1 серп. 2022

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року
1 серп. 2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога»

Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».