8 лип. 2022

Повідомлення від УЦОЯО

УЦОЯО звертається до педагогів за кордоном за допомогою у проведенні НМТ
7 лип. 2022

До уваги випускників!

Український центр оцінювання якості освіти надав роз'яснення
6 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.
2 лип. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року.
29 черв. 2022

До уваги випускників, які знаходяться в Канаді

Український центр оцінювання якості освіти інформує про можливість проведення Національного мультипредметного тесту під час додаткової сесії на базі тимчасового екзаменаційного центру у Канаді.
27 черв. 2022

До уваги випускників та їх батьків!

Український центр оцінювання якості освіти надав роз'яснення для потенційних учасників додаткової сесії Національного мультипредметного тесту як самостійно отримати логін і пароль для входу на інформаційну сторінку учасника.
26 черв. 2022

Звітування керівника! АНОНС!

27 липня 2022 року об 11:00 відбудеться щорічне звітування керівника про діяльність на загальних зборах (конференції) у режимі онлайн.
23 черв. 2022

НМТ: до уваги вступників, які наразі перебувають у Греції

Офіційні представники Грецької Республіки підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників. У м. Афіни можна буде пройти тестування під час додаткової сесії.
23 черв. 2022

НМТ: до уваги вступників, які наразі перебувають у Грузії

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що офіційні представники Грузії підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників. У м. Тбілісі можна буде пройти тестування під час додаткової сесії.
22 черв. 2022

Інформація для вступників, які наразі перебувають у Туреччині

фіційні представники Турецької Республіки підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників. У місті Анкара можна буде пройти тестування під час додаткової сесії.